O Firmie

GEM Biuro Certyfikacji prowadzi audity trzeciej strony w zakresie systemów zarządzania ISO/TS 16949, od 1.10.2017- IATF 16949:2016;  ISO 9001, ISO 14001, HACCP, OHSAS/ PN-N-18001, ISO 3834, ISO 27001 w imieniu TUV Saarland jednostki certyfikującej TUV SAAR CERT, posiadającej niemiecką akredytację DAkkS. Auditorzy GEMu są zarejestrowanymi auditorami TUV SAAR CERT- TUV Saarland.

Dzięki doświadczonym auditorom z branży spożywczej, GEM Biuro Certyfikacji prowadzi także audity ISO 22000 , IFS i BRC w imieniu jednostki certyfikującej NSF posiadającej akredytację brytyjską .

GEM Biuro Certyfikacji s.c. jest doskonale przygotowane także do prowadzenia auditów drugiej strony według wymagań zleceniodawcy.

GEM Biuro Certyfikacji s.c. zostało utworzone przez polskich auditorów posiadających długoletni staż w działalności certyfikacyjnej, szkoleniowej i uprzednio konsultingowej.
Należą oni do specjalistów związanych z zarządzaniem jakością praktycznie od początku istnienia norm ISO serii 9000 na terenie Polski. Z ich udziałem znane przedsiębiorstwa z różnych branż uzyskały pierwsze w kraju certyfikaty. Są auditorami o wieloletnim stażu zawodowym w przemyśle samochodowym, precyzyjnym, elektronicznym i spożywczym. Biorą czynny udział w pracach normalizacyjnych w Komitecie Technicznym PKN – KT 6 ds. systemów zarządzania jakością i KT 270 ds. zarządzania środowiskowego, temu ostatniemu przewodnicząc.

GEM Biuro Certyfikacji ma swoją siedzibę w Regułach k/ Warszawy. Jest wyspecjalizowanym biurem auditorskim.

GEM Biuro Certyfikacji prowadzi także szkolenia z zakresu zarządzania. Decydując się na udział w naszych szkoleniach uzyskają Państwo wskazówki do doskonalenia dotychczasowych i przyszłych przedsięwzięć. Praktyczne podejście naszych wykładowców wsparte jest bogatym doświadczeniem w auditowaniu oraz doświadczeniem zawodowym w przemyśle i usługach. Dzięki temu lepiej rozumiemy Państwa problemy. Szkolenia organizowane przez naszą firmę mają charakter otwarty. Mogą być też organizowane na indywidualne zamówienie danej organizacji. Szkolenia otwarte prowadzimy głównie w miejscu siedziby naszego Biura.
Uczestnikom spoza Warszawy pomagamy w zorganizowaniu zakwaterowania.

Kontakt

GEM Biuro Certyfikacji
Reguły k/Warszawy Al. Jerozolimskie 280
 
05-820 Piastów
tel.: 0048 227538762
fax: 0048 227234153
e-mail: biuro@tuv-gem.com.pl

wizytówka

Wyszukiwarka